Yeni Star Wars film ve dizileri geliyor

Star Wars hayranlarının merakla beklediği, evrenin geleceğini şekillendirecek etkinlik Star Wars Celebration gerçekleşti. İngiltere’de gerçekleştirilen etkinlikte, üç yeni Star Wars dizisi hakkında detaylar paylaşıldı. Ayrıca, bir sürpriz de paylaşıldı.

Webtekno’nun haberine göre Etkinlikte, Skeleton Crew dizisinde yer alacak kadro paylaşıldı, The Acolyte dizisinin son durumu hakkında bilgilendirme yapıldı. Ahsoka’dan da ilk fragman geldi.

Üç yeni Star Wars filmi duyuruldu

Lucasfilm Başkanı Kathleen Kennedy, üç yeni Star Wars filminin de yolda olduğunu resmen açıkladı. Bu filmlerin yönetmen koltuğunda James Mangold, Dave Filoni ve Sharmeen Obaid-Chinoy’un yer alacağı açıklandı. Filmler hakkında isim dahil hiçbir detay paylaşılmadı.

James Mangold, daha önce Logan ve Indiana Jones gibi yapımlara imzasını atmıştı. Dave Filoni ise çokça sevilen The Mandalorian’ın yönetmen koltuğunda yer aldı Ayrıca Ahsoka’nın yönetmenliğini de üstleniyor. Sharmeen Obaid-Chinot ise son olarak Ms. Marvel ile ekrana gelmişti.

Anakin Skywalker’ın öğrencisi, Star Wars evrenine Klon Savaşları ile giriş yapan Ahsoka’ya odaklanan dizinin fragmanı, “Savaşçı. Kimsesiz. İsyancı. Jedi.” sloganıyla paylaşıldı.

Ahsoka ilk fragmanı yayınlandı

Ahsoka için yayın tarihi de verildi

Ahsoka için merakla beklenen yayın tarihi de etkinlikte açıklandı. Ahsoka dizisinin ağustos ayında Disney+’ta yayınlanacağı açıklandı. Henüz gün paylaşılmadı.

Skeleton Crew

Star Wars evreninde The Mandalorian ile aynı zaman aralığında geçen bir hikâyeyi konu alacak dizi hakkında da sadece etkinliğe katılım gösterenlere bir gösterim yapıldı. Etkinlikte, dizinin sahne arkası görüntüleri paylaşıldı.

Halka açık paylaşılan tek bilgi ise oyuncu kadrosu oldu. Skeleton Crew, oyuncu kadrosunda Ravi Cabot-Conyets, Kyriana Kratter, Robert Timothy Smith’e de yer verecek. Bugüne kadar bilinen tek isim yalnızca Jude Law idi.

Skeleton Crew, galakside bir maceraya atılan bir grup çocuğu konu alacak. Dizi, 2023 yılı içinde yayınlanacak.

The Acolyte

Lucasfilm’in “Karlar Ülkesi, Kill Bill ile birleşiyor” şeklinde betimlediği The Acolyte, bu kez izleyeni kötü adamların safına koyacak. Amandla Stenberg, Joonas Suotamo ve Lee Jung-jae gibi isimlerin oyuncu kadrosunda olacağı dizinin yapım aşamasının mayıs ayında sona ereceği ifade edildi.

Dizi, 2024 yılında yayınlanacak. The Acolyte’in ilk fragmanı da henüz yalnızca etkinliğe katılım gösterenler için yayınlandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir