Kyle Richards ve Mauricio Umansky ayrılamıyordu! Biri evini biri soyadını bıraktı

Paris Hilton’un teyzesi ve tanınmış bir reality şov yıldızı olan Kyle Richards ve emlak kralı olarak tanınan eşi Mauricio Umansky, 27 yıllık evlilikten sonra geçtiğimiz temmuz ayında ayrıldıklarını duyurmuştu.

İlişkilerini bitiren çiftin henüz resmi olarak boşanma davası açmadığı ve böyle bir şeyi düşünmedikleri öğrenilmişti.

AYNI EVDE YAŞADILAR

27 yıllık evliliklerini sonlandıran ünlü çift, katıldıkları her yayında bu ayrıldıklarından bahsetseler de aynı evi paylaşmaya devam ettiler. Hatta Kyle Richards, katılım sağladığı bir programda esprili bir dil ile ayrıldığı eşiyle aynı evde yaşadığını fakat farklı odalarda uyuduklarını söylerek: ‘Allahtan evimiz çok büyük de bu pek sorun olmuyor’ demişti.

BOŞANMADILAR

Her fırsatta ayrıldıklarını dile getiren çift, resmi olarak boşanmaya yanaşmamıştı. Yakın çevrelerinin sürekli barışacağı düşünülen ikiliden beklenmedik bir hamle geldi. Kyle Richards, sosyal medya hesaplarından kocasının soyadı olan Umansky’yi sildi. Ünlü oyuncunun profilinde ise halen ‘Anne, eş, aktör, yazar, yapımcı ve hayvan sever’ yazıyor.

EVDEN GİTTİ

Richards’ın bu hamlesini yapmasının sebebi ayrıldığı eşi Mauricio Umansky’nin attığı son adım oldu. Ünlü çift ayrılmalarına rağmen birlikte yaşamaya devam ederken Umansky, bir anda aile evinden taşınıp gitti.

Yıllardır emlak sektörünün kralı olarak görülen ismin, Us Weekly’nin haberine göre, Batı Hollywood taraflarında kendine yeni bir ev satın aldı ve Kyle Richards’ı artık tamamen terk etti.

TERAPİYE GİTMİŞLERDİ FAKAT…

Kyle Richards aralık ayında verdiği bir röportajda Umansky ile ayrı yatak odalarında uyuduklarını doğrulamış ve “Aslında birbirimizle çok iyi anlaştığımız ve birbirimizi çok önemsediğimiz ve ne olursa olsun hâlâ bir aile olduğumuz için de çok şanslıyım” demişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir